Kaldewei Saniform Plus 170×73 cm: Ideální obdélníková vana ve smaltované oceli s možností levého i pravého umístění


Kaldewei Saniform Plus 170×73 cm: Ideální obdélníková vana ve smaltované oceli

Bezpečná povrchová úprava Kaldewei Antislip

Kaldewei Saniform Plus je obdélníková vana vyrobena ze smaltované oceli, která slevou a pravou orientací umožňuje variabilní umístěnív rozmanitých koupelnách. Jedním z nejdůležitějších faktorů při výběru vanyn je bezpečnost a právě tu zajišťuje povrchová úprava Kaldewei Antislip.

Tato speciální úprava je nanesena na dno vany a umožňuje bezpečný vstup do koupelové nebo sprchové vany. Díky tomu můžete naplno vychutnat svůj koupelnový rituál a nemusíte se obávat nebezpečných nebo dokonce bolestivých skluzů.

Kaldewei Saniform Plus

Bez madla, nožiček a podhlavníku

Kaldewei Saniform Plus 170×73 cm je dodávána bez madla, nožiček a podhlavníku. Díky tomuto úspornému balení vyjdete cenově výhodněji, ale zároveň si vše můžete přizpůsobit dle svých představ a potřeb. Podle potřeby si můžete dokoupit madlo, které usnadní vstup a výstup z vany, nebo podhlavník pro větší pohodlí uvolnění.

Přizpůsobte si svou koupelnu

Kaldewei Saniform Plus 170×73 cm je skvělou volbou pro každou koupelnu, která potřebuje zvětšit svůj prostor pro relaxaci. Díky levé a pravé orientaci se snadno přizpůsobí vašim potřebám. Vana se snadno upevní na nožičkách dle velikosti vaší koupelny.

Kde zakoupit Kaldewei Saniform Plus 170×73 cm

Pokud jste se rozhodli pro nákup této obdélníkové vany, neváhejte a kontaktujte prodejce Esrom.cz, který vám nabídne širokou škálu Kaldewei produktů. Na této stránce naleznete přímo nabídky pro Kaldewei Saniform Plus 170×73 cm: https://www.esrom.cz/produkt/obdelnikova-vana-kaldewei-saniform-plus-170m73-cm-smaltovana-ocel-leva-i-prava-112930000001

Výjimečný koupelnový zážitek pro celou rodinu

Kaldewei Saniform Plus

Investicí do kvalitní vany od Kaldewei neuděláte chybu, získejte svůj vysněný koupelnový zážitek pro celou rodinu.