Kvalitní ručník AmeliaHome Pavos – světle šedá barva a rozměr 50 x 90 cm


Hebký a nadýchaný ručník

Krása je i v jednoduchosti. Hebký, nadýchaný a dobře sající ručník, který se postará o vaše maximální pohodlí ve vaší koupelně.

Vysoká gramáž zaručuje komfort

Ručník skvěle absorbuje vlhkost a vyznačuje se vysokou gramáží, která je zárukou vašeho komfortu. Ručník rychle schne a jejich dotek bude hýčkat vaši pokožku.

Hustota povrchu látky a její vliv na savost ručníku

Gramy na metr čtvereční (g/m2) značí hustotu povrchu látky. Čím je povrch hustší, tím je ručník savější. Ručník s nižší hustotou povrchu zase rychleji schne.

Aktivní péče o váš ručník

Avivážní prostředky snižují absorpční schopnost vašich ručníků, takže nepoužívejte příliš mnoho aviváže.

Proč není ručník AmeliaHome Pavos vybaven poutkem na zavěšení?

Ručník nemá poutko pro zavěšení, protože by to mohlo vést k nežádoucímu vysedávání látky a snížení kvality samotného ručníku.

Koupelna s bílými ručníky

Pokud hledáte kvalitní ručníky, měli byste si rozhodně prohlédnout nabídku společnosti Codina. Nabízíme široký výběr ručníků různých velikostí, gramáží a barev.

Pokud vám vyhovují ručníky AmeliaHome Pavos, zajisté těžko odoláte jejich neodolatelné světle šedé barvě a rozměru 50 x 90 cm. A abyste si jej mohli co nejdéle užívat, dodržujte správnou péči o ručník, zde uváděné rady jsou pro to velmi užitečné.

Nakupujte kvalitní ručníky, které vám budou sloužit mnoho let. Vyzkoušejte náš oblíbený ručník AmeliaHome Pavos a odpočiňte si při každodenní koupelnové rutině.

Ručník AmeliaHome Pavos na Codina.cz