Moderní a praktická sprchová vanička Rea Stone v elegantní černé barvě o rozměrech 90×90 cm

Sprchová vanička Rea Stone je skvělým řešením pro každou koupelnu. S jejími rozměry 90×90 cm a výškou pouhých 3 cm se vejde do téměř každého koutku a umožní dokonalý komfort při sprchování.

Vysoce kvalitní materiál pro dlouhou životnost

Vanička Rea Stone je vyrobena z minerálního kamene s přírodní strukturou, což jí dává velkou odolnost a dlouhou životnost. Navíc se materiál příjemně teplem vyrovnává s lidskou kůží, takže každé sprchování bude pro Vás příjemným zážitkem.

Komfortní umístění odtoku v kombinaci s rovnými hranami

Umístění odtoku uprostřed vaničky je ideálním řešením pro komfortní sprchování. Při sprchování se nebudete muset ohýbat a tím si ušetříte nepohodlí a bolest zad. Ostré hrany a úhly vaničky umožňují snadnou instalaci bez nutnosti použití injektážní malty.

Sifon již součástí vaničky

Kromě samotné vaničky je součástí balení i sifon pro dokonalé odvádění vody z Vaší koupelny.

sprchová vanička Rea Stone

Instalace vaničky na zem či do podlahy

Kromě instalace vaničky na zem je možné ji snadno zapustit do podlahy. Tato varianta je výrazně elegančtější a minimalistická a skvěle sedí do moderních koupelen.

Začněte si užívat sprchování na nové úrovni

Začněte si užívat dokonalého komfortu při sprchování s těmito moderními a praktickými sprchovými vaničkami od skvelynabytek.cz. Jednoduchá instalace a odolné materiály zaručují, že si vaničku užijete po dlouhé roky. A navíc v elegantní černé barvě bude skvěle vypadat ve Vaší koupelně.