Nízká vitrína Lake 80: Praktický nábytek s moderním designem


Moderní bytový nábytek Lake

Pokud hledáte praktický a moderní nábytek pro váš byt, nízká vitrína Lake 80 je pro vás tou nejlepší volbou. Tento nábytek nabízí spoustu úložného prostoru pro vaše věci a přitom není nijak náročný na prostor. Je to skvělá volba pro všechny, kteří hledají moderní a praktický nábytek pro svůj byt.

Korpus: dub sonoma

Vitrína Lake 80 je vyrobena z kvalitních materiálů. Korpus je vyroben z dubu Sonoma, což je velmi odolný a kvalitní materiál, který má krásný přírodní vzhled. Dvířka jsou také vyrobeny z dubu Sonoma, takže vše k sobě skvěle ladí.

Dvířka: dub sonoma

Dvířka vitríny Lake 80 jsou také vyrobeny z dubu Sonoma. Jsou velmi odolná a přitom mají krásný vzhled. Dvířka jsou vybavena madly z tvrzeného plastu, která jsou velmi praktická a snadno se ovládají.

Madla z tvrzeného plastu

Madla vitríny Lake 80 jsou vyrobeny z tvrzeného plastu. Jsou velmi odolná a příjemná na dotek. Madla jsou snadno ovladatelná a perfektně se hodí k celkovému designu vitríny.

Kvalitní lamino s 3D strukturou proti poškození

Celá vitrína Lake 80 je vyrobena z kvalitního lamina s 3D strukturou. Tento materiál je velmi odolný proti poškození a zároveň krásně vypadá. Lamino s 3D strukturou dodává celé vitríně zajímavý vzhled a dotváří tak moderní design.

ABS hrany zabranující zranění

Vitrína Lake 80 je dále vybavena ABS hranami, které dokonale chrání před zraněními. Tyto hrany jsou velmi odolné a pevné, takže nemusíte mít obavy ze škrábanců nebo jiných poškození.

Nábytek je dodáván v demontu

Vitrína Lake 80 je dodávána v demontu, takže si ji můžete snadno sestavit sami. Je to velmi jednoduché a nemusíte být žádný expert na montáž nábytku. Samozřejmostí jsou veškeré potřebné návody a kování k sestavení vitríny.

Parametry: (šířka x výška x hloubka)

Vitrína Lake 80 má rozměry 80x158x37cm. Díky těmto rozměrům není nijak náročná na prostor, ale přesto nabízí spoustu úložného prostoru na vaše věci.

Materiál

Vitrína Lake 80 je vyrobena z kvalitních DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Tento materiál je velmi odolný a pevný, takže se nemusíte bát případného poškození. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.

Údržba

Vitrína Lake 80 je velmi snadno udržovatelná. K běžné údržbě stačí použít dostupné prostředky a měkkou bavlněnou úterku. Pokud nechcete riskovat poškození, nedoporučujeme používat ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

Výhody vitríny Lake 80

  • Velmi moderní design
  • Velké úložné prostory
  • Velmi odolný materiál
  • Jednoduchá montáž

Vitrína Lake 80 je skvělá volba pro všechny, kteří hledají moderní a praktický nábytek pro svůj byt. Je to perfektní řešení pro všechny, kteří potřebují více úložného prostoru, a přitom nechtějí, aby