Nové otočné jídelní křesílko DALIO v látce i masivu s více barevnými variantami!

Otočné jídelní křesílko DALIO si svým moderním designem najde místo v jídelním koutě, obývacím pokoji či kanceláři. Novinka pro rok 2021, která vyniká nejen svojí estetikou, ale také skvělým využitím prostoru. Křeslo se díky funkci otáčení stává praktickým pomocníkem nejen u stolu, ale kdekoliv potřebujete mít rychlý přehled o celé místnosti.

otočné jídelní křeslo DALIO

Jaké jsou rozměry otočného jídelního křesla DALIO?

Rozměry křesla jsou velmi příjemné, aby se pohodlně vešlo i na menší prostranství. Šířka je 58 cm, hloubka 61 cm a výška 82 cm. Šířka sedu činí taktéž 58 cm, hloubka sedu 45 cm a výška sedu 48 cm. Zádová opěrka má šířku 50 cm a výšku 40 cm. Křeslo snese zátěž až 110 kg.

Jaká je konstrukce otočného jídelního křesla DALIO?

Jídelní křeslo DALIO má masivní dřevěné nohy, které mu zajišťují stabilitu a pevnost. Sedák a opěradlo jsou čalouněné oděru odolnou látkou, která je k dispozici ve více barevných variantách. Tím odpadá problém, že by se křeslo kazilo špatně zvolenou látkou, která by nevydržela časté používání. Funkce otáčení je velmi jemná a usnadní vám snadné manévrování s křeslem po místnosti.

Nové otočné jídelní křesílko DALIO si svou univerzálností uloví nejednoho zákazníka, který ocení nejen jeho krásný design, ale také praktickou funkčnost. Můžete ho použít nejen jako jídelní křeslo, ale i jako samostatný kus do vašeho bytu. Je velmi pohodlné s vysokou nosností, aby sloužilo mnoho let.

Pokud hledáte nový kousek nábytku do vaší domácnosti, neváhejte a klikněte si na otočné jídelní křesílko DALIO. Uvidíte sami, že vám nejen usnadní každodenní pobyt, ale také vám krásně doplní interiér.