Novinkou na trhu jsou sprchové dveře Huppe Classics 2 v šířce 100 cm!

Pro každého z nás je důležitý prostor, ve kterém se cítíme dobře, a to patří i do koupelny. Měli bychom si ji nakonec užít při každé koupeli nebo sprchování. Napomáhá tomu i výbava koupelny, a tak se v poslední době objevuje na trhu stále více nových produktů, které lákají právě svými praktickými vlastnostmi a moderním designem. Jednou z nich jsou sprchové dveře Huppe Classics 2 v šířce 100 cm.

Bezpečný a moderní design

Sprchové dveře Huppe Classics 2 představují novou generaci sprchových kabin. Jejich unikátní vzhled a elegantní design přiláká i ty nejnáročnější zákazníky. Barva profilů v lesklém chromu skvěle odpovídá modernímu trendu a bezchybně se hodí do každé koupelny.

Výplň těchto sprchových dveří tvoří čiré sklo bez dekoru, které jim dodává pocit lehkosti. A přesto, že jsou dveře zcela průhledné, průhlednost nenarušuje naši soukromí. Tyto dveře jsou vyrobeny z kaleného skla, které zajišťuje maximální bezpečnost a odolnost vůči ochablosti.

Sprchové dveře Huppe Classics 2 jsou perfektní volbou pro ty, kteří touží po moderní koupelně, kterou dokáží proměnit v mnohem více než pouhé umývárny.

Revoluční technologie pro snadné čištění

Huppe Classics 2 jsou vybaveny technologií Hüppe Anti-Plaque, která ztěžuje usazování vápenatých usazenin a umožňuje snadné čištění povrchu. Tato povrchová úprava aplikovaná ve výrobě usnadňuje stékání vody v podobně drobných kapek a chrání sklo před nečistotami a vodním kamenem. Výsledkem je dokonale čisté sklo bez nepříjemných skvrn.

Otočný systém otevírání se všemi možnostmi ovládání

Huppe Classics 2 jsou dveře s otočným systémem otevírání a je možné je otevřít jak dovnitř, tak ven. Ovládání je velmi snadné díky kladýlkovému držáku. Kvalitní a spolehlivé okování umožňuje snadné a pohodlné otevírání a zavírání dveří.

Levá i pravá orientace

Tento model sprchových dveří je vhodný jak pro levou, tak pro pravou orientaci. Dveře jsou navrženy pro bezpečné a snadné vstupání a vystupování z koupelny.

ukázka sprchových dveří

Jsou-li estetika, kvalita a bezpečnost pro Vás důležité, pak jsou sprchové dveře Huppe Classics 2 s otočným systémem otevírání tou správnou volbou. Objednejte si je nyní na stránkách skvelynabytek.cz a užijte si každou koupel v moderní koupelně plné nových technologií a praktických řešení.