Novinkou pro vaši koupelnu: recyklovaná bavlněná podložka Černo-béžová Wenko Kasi, 50 x 80 cm


Podložka

Vybavte si koupelnu se stylovými a praktickými produkty od značky Wenko

Wenko je firma, která se specializuje na výrobu praktických a designových produktů pro domácnost, včetně koupelny.

Tato černo-béžová podložka z recyklované bavlny je jen jedním příkladem z mnoha kvalitních produktů, které tato firma nabízí. Podložka je velikosti 50 x 80 cm a je vhodná pro každou koupelnu.

Produkty od Wenko

Recyklovaná bavlna – ekologická volba

Jedním z klíčových prvků této podložky je její materiál. Recyklovaná bavlna je totiž nejen praktická, ale také ekologická volba. Tento typ textilie se vyrábí z recyklovaného bavlněného odpadu a pomáhá tak snížit množství textilních odpadů.

Díky použití recyklované bavlny je tento produkt navyše odolný a můžete si na něj tak být jisti, že vám vydrží dlouhé roky.

Noční můra každého sprchování: vlhké podlahy

Každý, kdo se kdy vyšplhal z vany nebo kabinety, ví, že mokrá a kluzká podlaha může být noční můrou každého. Tato bavlněná podložka je proto ideálním řešením pro každou koupelnu, kde chcete mít během sprchování i po něm nohy v suchu.

Podložku snadno umyjete a vzhledem k tomu, že je vyrobená z recyklované bavlny, tak máte jistotu, že nevzniká žádný zbytečný odpad.

Už nemusíte být nervózní z klouzání a padání po mokré podlaze. Pořiďte si tuto praktickou podložku od Wenko a už nikdy se neobávejte, že si ublížíte.

Pořiďte si tuto stylovou a praktickou podložku od Wenko z recyklované bavlny na Codina.cz.