Sprchový systém Grohe Vitalio Joy s termostatickou baterií chrom 26403002

Moderní koupelna by měla být nejen esteticky pěkná, ale také funkční a pohodlná. Důležitou součástí koupelny je sprchový systém, který by měl splňovat vysoké nároky na kvalitu, bezpečnost a komfort při používání.

Termostatická baterie zajišťuje přesnou teplotu vody

je vynikající volbou pro náročné uživatele, kteří ocení jednoduché ovládání a vysokou úroveň bezpečnosti. Termostatická baterie zajišťuje přesnou teplotu vody, což je důležité zejména pro rodiny s dětmi, ale také pro seniory a lidi s omezenou pohyblivostí. Díky moderneí technologii se voda okamžitě přizpůsobuje požadované teplotě a uživatelé si mohou vychutnat příjemný a pohodlný zážitek z každé sprchy.

2 funkce pro maximální pohodlí při sprchování

Sprchový systém Vitalio Joy nabízí 2 funkce – trysku s úzkým proudem vody a velkou hlavici s deštěm. Pro zvýšení pohodlí můžete snadno přepínat mezi funkcemi pomocí tlačítek na baterii. To vám umožní přizpůsobit každou sprchu vašim potřebám a pocitům.

Montáž na stěnu s roztečí baterie 150 mm

Vitalio Joy je navržen pro montáž na stěnu s roztečí baterie 150 mm. Díky moderní a elegantnímu designu se bude skvěle hodit do každé moderní koupelny a zvýší její estetickou hodnotu. Sprchový systém je vyroben z kvalitních materiálů a má trvanlivou konstrukci, takže ho budete moci používat po mnoho let bez jakýchkoliv problémů.

Chcete si pořídit sprchový systém Grohe Vitalio Joy s termostatickou baterií chrom 26403002? Sledujte odkaz zde a vyberte si to nejlepší pro vaši koupelnu.

Závěr

je moderní a kvalitní volbou pro náročné uživatele, kteří očekávají vysokou úroveň komfortu a bezpečnosti při sprchování. S jeho pomocí si můžete užít každou sprchu a maximálně si užít svůj pobyt v koupelně.

Grohe Vitalio Joy

Sprchový systém

Moderní koupelna