Stůl ALBA 2 od MEBLINE: Variabilní rozměry 80×140/180 cm s laminátovým povrchem

Stůl ALBA 2 od renomované značky MEBLINE patří mezi velmi oblíbené kusy nábytku. Svého majitele potěší nejen svým moderním designem, ale také variabilními rozměry 80×140/180 cm, které jsou ideální do jakéhokoli interiéru.

Povrch stolu ALBA 2 je pokryt laminátem, který je znám svou odolností vůči oděru, poškrábání a postříkání vodou. Díky tomuto povrchu budete mít možnost stůl jednoduše a rychle uklízet a udržovat v čistotě.

MEBLINE kladou velký důraz na kvalitu materiálů a zpracování. Stůl ALBA 2 je vyroben z kvalitního bukového dřeva a má tloušťku desky 3,2 cm. Nohy jsou tvarovány do obdélníkového úseku o rozměrech 6,5 x 6,5 cm, což dodává celému stolu robustní vzhled.

Stůl ALBA 2 od MEBLINE

Specifické informace:

  • Materiál: Bukové dřevo
  • Konečná úprava: Vodou ředitelný lak
  • Dýha: ABS hrana

Díky variabilním rozměrům stolu ALBA 2 budete mít plnou kontrolu nad tím, jak velký stůl v danou chvíli potřebujete. Pokud bude vaše rodina růst, jednoduše stačí stůl rozložit. Horní rozměr po rozložení je 80 x 180 cm s vložením 40 cm. Výška stolu je standardních 76 cm.

Dodatečné informace:

Za stůlem ALBA 2 od MEBLINE získáváte standartní záruku 24 měsíců. Stůl je v nabídce v následujících barvách:

Barvy Stolu ALBA 2

Zkrátka neváhejte a pořiďte si praktický a moderní stůl ALBA 2 od MEBLINE. Více informací o tomto produktu naleznete na našem eshopu.