Stylový černý kovový regál pro industriální interiéry – LABEL51 Loft 188 x 85 cm


Kovový regál Loft

Kovový regál Loft značky LABEL51 se skvěle hodí do minimalistických i industriálních interiérů. Hravé rozmístění polic z něj dělá opravdu zajímavý kousek, který vám nabídne úložný prostor třeba na knihy, dekorace nebo rámečky s fotkami. V kuchyni může sloužit ke zorganizování dóz s potravinami nebo nádobí. A pokud máte doma zapáleného sportovce, využijte Loft k vystavení cenných medailí a trofejí!

Kovový regál s presentací

Regál Loft má moderní průmyslový vzhled, který se hodí k mnoha moderním interiérům. Je k dispozici v elegantní černé barvě, která se perfektně hodí k jiným kovovým doplňkům jako jsou lustry nebo rámy na obrazy.

Regál Loft v kuchyni

Tento kovový regál se snadno stane centrem pozornosti v každém domě. Kam ho umístíte vy?

Vysoce kvalitní materiály

Regál Loft je vyrobený z kvalitních kovových trubek a lišt, což zaručuje jeho stabilitu a pevnost. To znamená, že se nemusíte obávat deformace či nestability regálu při těžkém zatížení. Kromě toho je tento regál složen z jednotlivých dílů, což usnadňuje jeho přepravu a montáž.

Kovové trubky

Regál LABEL51 Loft je nejen stylový, ale i velmi kvalitním kusem nábytku, na který se můžete spolehnout v každé situaci.

Objednejte si svůj vlastní regál Loft

Pokud jste zaujala tato skvělá kovová knihovna pro váš domov, neváhejte a klikněte na odkaz níže a objednejte si svůj vlastní regál. Díky jeho modernímu designu a pevné konstrukci se zaručeně stane centrem pozornosti v každé místnosti, kde ho umístíte.

Použijte kód „REGAL10“ a získáte slevový kupón v hodnotě 10% z nákupu regálu Loft.

Objednat