Stylový konferenční stolek MEBLINE CL13 CALABRIA v bílém lesku

Rozměry

Šířka: 63,5 cm

Výška: 45 cm

Hloubka: 63,5 cm

Specifické informace

Barevné provedení: Bílý / Bílý lesk

Materiál: Deska z lamina 16mm

Vyberte si tento úchvatný, stylový konferenční stolek MEBLINE CL13 CALABRIA v bílém lesku, který získal srdce každého, kdo má vkus. Stůl dodá každému okružnímu stolu eleganci a sofistikovanost.

Kupte si tento konferenční stolek hned teď a získáte eleganci a funkčnost v jednom. S tímto stolem budete schopni hostit skvělé rokování s vašimi kolegy nebo poskytnout dokonalý prostor k relaxaci pro váš návštěvníka v kanceláři.

Kvalitní deska z lamina o tloušťce 16 mm a bílé lesklé dokončení se skvěle hodí k moderním kancelářským prostorům. Stůl je vybaven podstavcem pro stabilitu a zajištění bezpečnostního prostoru. Pro tento stolek si můžete vybrat z bílé nebo bílé lesklé barvy v závislosti na tom, co se hodí do vašeho prostředí.

konferenční stolek MEBLINE CL13 CALABRIA

Kupte si tento konferenční stolek hned teď a vytvořte si skvělý prostor pro vaše schůzky nebo relaxaci.

Další informace:

Záruka: 24 měsíců

Nemáte dostatek místa v kanceláři nebo ve svém domácím pracovním prostoru? S tímto stylovým konferenčním stolem MEBLINE CL13 CALABRIA v bílém lesku se vaše obavy rozmístění pracovního prostoru rozplynou. Odkaz na nákup naleznete na https://www.kupsinabytek.cz/produkt/mebline-cl13-konferencni-stolek-calabria-bily-bily-lesk.