Světle modrá kráska: Lakovaná skříňka Tom Tailor Color Bath pod umyvadlo

Color Bath značky Tom Tailor je kolekce koupelnového nábytku, která vás uchvátí především svými hravými a veselými barvami. Jedním z produktů této kolekce je i skříňka pod umyvadlo v krásné světle modré barvě.

Všestranný prvek do každé koupelny

Tato skříňka pod umyvadlo je nejen velice stylová a atraktivní, ale především praktická. Nabízí možnost využít volné místo pod umyvadlem a získat úložný prostor v podobě jedné zásuvky a jedné otevřené police.

Použité lakované MDF je odolné vůči prachu a vlhkosti – do koupelny se tedy skvěle hodí a snadno se udržuje v čistotě.

Skříňka může být zavěšena na stěnu nebo k ní dokoupit masivní dubovou podnož, díky které bude vypadat vzdušněji. Pozn.: Podnož není součástí balení.

Dostupné barevné provedení

Krásná barva této skříňky je podtržena dokonalým leskem. Světle modrá je naprosto ideální volbou pro každou koupelnu, ať už máte bílé, šedé nebo jiné barevné obklady nebo dlažbu.

V kolekci Color Bath můžete vybírat z osmi různých barevných provedení. Skvěle tak můžete sladit veškerý koupelnový nábytek nebo si přidat nějaký výraznější prvkek, který uchvátí pozornost.

Doporučený odkaz na nakoupení skříňky

Všimli jste si krásy této světle modré skříňky pod umyvadlo? Pokud vás zaujala, můžete ji zakoupit na stránkách srovnavacnabytku.cz. Skříňka je dodávána bez umyvadla a baterie, ale ty si můžete vybrat sami podle svých představ a požadavků.

Závěr

Skříňka pod umyvadlo Tom Tailor Color Bath je dokonalou volbou pro každou moderní koupelnu. Je krásná, stylizovaná a praktická zároveň. Díky jejímu dostupnému barevnému provedení si vybere každý ten nejlepší kus pro svou koupelnu. Nezapomeňte si ji pořídit a nádherně si užít každou chvíli strávenou v koupelně!