Topinkovač z kolekce Emerald Collection od Berlinger Haus


Kvalita topinek

Dobře opečené topinky jsou nezbytnou součástí mnoha snídaní i rychlých obědů. Pokud máte rádi kvalitní a chrumkavé topinky, které budou ideální jak na sladkou, tak i slanou chuť, měli byste si pořídit topinkovač z kolekce Emerald Collection německé značky Berlinger Haus.

Nechte se přesvědčit, že jedině s tímto topinkovačem budou vaše topinky těmi nejlepšími, které kdy ochutnáte.

Funkce a vlastnosti

Topinkovač z kolekce Emerald Collection disponuje několika funkcemi, které ocení každý, kdo si chce užít chutné a kvalitní pečivo. Mezi jeho hlavní funkce patří:

7 stupňů nastavení intenzity opečení

Každý má své oblíbené opečení topinek a s těmito nastaveními to bude pro vás snadné dosáhnout. Stačí si zvolit tu správnou intenzitu a topinky budou přesně takové, jaké si přejete.

Automatické vysunutí pečiva

S tímto topinkovačem se nemusíte bát, že by se vám pečivo připálilo nebo zůstalo uvězněné v topinkovači. Automatické vysunutí zajišťuje pohodlné a bezpečné použití.

Funkce DEFROST – rozmrazování, rozpékání mraženého pečiva

Když máte chuť na topinky, ale máte jen zmražené pečivo, vůbec nevadí. Díky funkci DEFROST můžete pohodlně opečete celý krajíc chleba.

Funkce REHEAT – opakovaný ohřev a dohřívání

Nemusíte se obávat, že by vám pečivo ochladlo nebo ztratilo na chuti. S funkcí REHEAT si můžete topinky jednoduše a rychle ohřát.

Funkce CANCEL – okamžité přerušení provozu před koncem nastaveného času

Když si uvědomíte, že jste si nastavili špatné nastavení nebo potřebujete topinky vytáhnout dříve, než by se měli opekat, stačí použít funkce CANCEL a topinkovač se okamžitě vypne.

Funkce HIGH LIFT – pro snadné vyjmutí malých kousků pečiva

Všechno pečivo se neopéká stejně a někdy může být náročné malé kousky vyjmout. S funkcí HIGH LIFT můžete pohodlně a snadno vyjmout i ty nejmenší kousky.

Vyjimatelná spodní část na odstranění drobků a díky tomu snadné čištění

Pro udržení topinkovače v čistotě a hygieně je důležité, aby byl snadno čistitelný. Vyjímatelná spodní část vám toto umožní a navíc sníží šanci na vznik nežádoucích kuchyňských mazlíčků.

Závěr

je vynikajícím pomocníkem pro každého, kdo si chce dopřát kvalitní topinky. Jeho funkce a vlastnosti umožňují snadné a rychlé použití, a tak si můžete vychutnat ty nejlepší topinky kdykoliv a kdekoli.

Pokud si chcete tuto skvělou pomůcku pořídit, navštivte stránku Berlinger Haus Topinkovac Emerald Collection a objednejte si u nás co nejdříve svůj vlastní topinkovač.