Univerzální koberec model Dot o rozměru 80 x 150 cm

Kolekce Model našla svou inspiraci v hravém moderním umění. Atraktivní design je vtělen do jednoduchých geometrických tvarů a tónově vyladěných barev. Tento trendový kousek kromě tepelné a zvukové izolace celou místnost vizuálně probudí a dodá jí životem nabitý kolorit.

Univerzální koberec model Dot je výborným doplňkem pro každý interiér. Jeho rozměr 80 x 150 cm umožňuje použití jak v obývacím pokoji, tak i v ložnici, či kanceláři. Jeho kreativní design dotvoří plánovaný celek místnosti za účelem vizuálního zpestření.

Univerzální koberec model Dot podporuje teplotní a zvukovou izolaci. Uložení během několika minut a užítí poskytuje pocit pohody a tepla. Jeho jednoduchý geometrický tvar a pastelové barvy zapadají do moderního stylu v interiéru. Produkty z kolekce Model jsou navrhnuty tak, aby splňovaly požadavky na trvanlivost, snadnou údržbu a ekologii.

Koberec model Dot je vyroben převážně z polypropylenu, což z něj dělá nenáročný na údržbu materiál. Polypropylen neobsahuje vlhkost a zabraňuje tvorbě bakterií. Díky tomu je koberec vhodný pro alergiky.

Spodní strana koberce model Dot je zhotovena z přírodní juty, která je díky své hrubosti velmi odolná. Juta je také obnovitelné výrobní vlákno, což znamená, že se při výrobě koberce šetří přírodní zdroje.

Koberec pro domov plný inspirace

Kvalita značky Universal je založena na neustálém vývoji v oblasti ekologického designu. V souladu s tím dbá na respekt k přírodě a jeho produkty vyrábí udržitelným a provázaným procesem recyklace.

Váš domov zaslouží lepší život s univerzálním koberecem Model Dot.

Kupovat můžete přímo na stránkách nabytekprozivot.cz.

Koberec model Dot